March 29, 2023

Czy spędzasz dużo czasu na gotowaniu i pieczeniu?

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie w swojej kuchni, jest zaprojektowanie przestrzeni na przedmioty, których używasz regularnie. Chcesz nie tylko zastanowić się, gdzie przechowywać narzędzia i małe urządzenia, ale także jak uzyskać do nich dostęp. Na przykład, jeśli jesteś piekarzem i lubisz używać miksera stojącego, zrób to, co zrobił nasz niedawny klient: Stwórz wbudowane rozwiązanie, które umożliwi Ci łatwy dostęp do miksera. Dodatkowa zaleta: twórz wtyczki tam, gdzie ich potrzebujesz, więc nie musisz się martwić o przenoszenie elementów w kuchnie na wymiar, aby zrobić miejsce

Nienawidzisz marnowanej przestrzeni?

Zaletą niestandardowych szafek jest to, że nie musisz już zajmować się marnowaną przestrzenią. Możesz współpracować ze swoim projektantem i stolarzem, aby stworzyć unikalne pomysły na przechowywanie, które wypełnią każdy zakamarek. Proponujemy Ci ten przykład: mały narożnik zamieniony w przydatne szuflady, w których możesz schować Tupperware, mniejsze miski, sztućce i wszystko, co zmieścisz!

Czy gubisz przedmioty w szafkach, ponieważ po prostu ich nie widzisz?

Głębokie szafki są fantastyczne, ponieważ pozwalają przechowywać więcej przedmiotów poza zasięgiem wzroku. Niestety, poza zasięgiem wzroku naprawdę nie ma sensu, jeśli twoje szafki są tak głębokie, że nie możesz zajrzeć do tyłu. Włączając wysuwane półki do niestandardowych szafek kuchennych, nie musisz już martwić się o zgubione lub źle umieszczone przedmioty.

Czy wolisz mieć miejsce na wszystko?

Następnie umieść wszystko na swoim miejscu! Zidentyfikuj dla swojego projektanta i producenta szafek kuchennych wszystkie unikalne (lub nie tak wyjątkowe) problemy z przechowywaniem, jakie masz. Na przykład, czy istnieje sprytny sposób przechowywania przypraw? A co powiesz na wykorzystanie tego miejsca w rogu na wysoką, cienką szafkę, która pozwala na przechowywanie desek do krojenia i ciastek? A może stworzysz szuflady, które pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać garnki, patelnie i pokrywki.

Kiedy nadejdzie czas na przebudowę kuchni, zaprojektuj ją dobrze!

Remont kuchni to idealny czas, aby naprawdę pomyśleć o tym, jak chcesz korzystać z kuchni, a nie tylko jak ma wyglądać. Jeśli liczy się dla Ciebie funkcja i forma, zacznij od projektu. Współpracując z profesjonalną firmą, otrzymasz wiele pytań, które mogą mieć wpływ na projekt Twoich szafek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *